2020/2021. tanév

Versenyeredményei, oklevelei

MatekÁSZ országos forduló

Sándor Bence 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

34. hely

MatekÁSZ országos forduló

Gulyás Lilla 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

45. hely

Időutazó Országos Történelem verseny

Dobos Hunor 6.c

Felkészítő tanár: Hegymegi-Kiss Gábor

5. hely

Országos Bendegúz Tudásbajnokság, nyelvtan

Zsákai Zétény Solt 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

1. hely

Országos Bendegúz Tudásbajnokság, irodalom, szövegértés

Birinyi Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

22. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Novák Máté 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea   

39. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iván Bence 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné    

12. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Vass Máté 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné    

65. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Németh Mór 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné    

113. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Ákos 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné     

29. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kazai András 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

55. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

62. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

László Levente 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

80. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Hornyik Dorka 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

89. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Tibor 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

17. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Menyhárt Bence 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

48. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Sallai Enikő 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

52. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gulyás Péter 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

85. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatverseny

Horváth Tibor, Menyhárt Bence, Sallai Enikő 5.c

10. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatverseny

Horváth Ákos, Kazai András, Fehér Aisa 4.c

11. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatverseny

Iván Bence, Vass Máté, Németh Mór 3.c

13. hely

HEBE országos Népek tavasza történelem projektverseny

Menyhárt Bence, Tarsoly Péter, Szegedi Nándor 5.c

Felkészítő tanár: Szegedi Enikő

12. hely

Tudásbajnokság Megyei Magyar irodalom, szövegértés verseny 

Birinyi Lilla 2.c 

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

1. hely

Tudásbajnokság Megyei Magyar nyelvtan Verseny

Zsákai Zétény Solt 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

1. hely

Tudásbajnokság Megyei Magyar nyelvtan Verseny

Birinyi Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

2. hely

Kosárlabda verseny

Felkészítő tanár: Schmidtné Csoó Andrea

1. hely

Megyei Tudásbajnokság angol

Bánszki Luca 4.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

3. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

Bazsányi Hanna 4.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

9. hely

Megyei Tudásbajnokság matematika

Bazsányi Hanna 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

10. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

23. hely

Megyei Tudásbajnokság matematika

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

22. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

Hornyik Dorka 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

27. hely

Megyei Tudásbajnokság matematika

Hornyik Dorka 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

39. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

Makó Kincső 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

25. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

Németh Petra 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

28. hely

Megyei Tudásbajnokság magyar

László János 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

31. hely

NyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny

Duszkó Blanka Bíborka 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika     

5. hely

NyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny

Szűcs Borka 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika     

6. hely

NyelvÉSZ Anyanyelvi tanulmányi verseny

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika     

11. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Gulyás Lilla 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

1. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Sándor Bence 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

1. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Jánosik Júlia 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

11. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Gyenes Kira 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

14. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Kis Noel Balázs 1.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

23. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Haluska Balázs 1.d

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

27. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Iván Dávid 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea  

3. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Novák Máté 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea   

16. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Kovács Levente 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea   

24. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Farkas Krisztián 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea  

28. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Audejaitis Bella Victoria 2.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea  

29. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Babik Zille 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

1. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

11. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Hornyik Dorka 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

13. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Horváth Tibor 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

5. hely

MatekÁSZ megyei forduló

Gazda Zalán 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

7. hely

KisNyelvész Megyei Magyar Verseny

Molnár Zselyke 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Ani  

3. hely

KisNyelvész Megyei Magyar Verseny

Laskay Táli 2.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Ani   

9. hely

KisNyelvész Megyei Magyar Verseny

Duszkó Blanka 4.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

5. hely

KisNyelvész Megyei Magyar Verseny

Szűcs Borka 4.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

6. hely

KisNyelvész Megyei Magyar Verseny

Fehér Aisa 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

11. hely

Töprengő Matematikaverseny

Káli-Nagy Samu 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

4. hely

Töprengő Matematikaverseny

Novák Zétény 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

5. hely

Töprengő Matematikaverseny

Török Emese 8.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

7. hely

Töprengő Matematikaverseny

Csuhanics Luca 8.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

13. hely

Szépírás verseny

Balla Bianka 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

2. hely

WEDOER Source Code robotprogramozó verseny

Pálmai Lili 4.c, Menyhárt Bence, Molnár Levente, Szegedi Nándor 5.c, Kiss Nóra, Németh Bors, Radácsi Bence 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

4. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny Országos

Fehér Aisa, Szűcs Borka, Kazai András 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné 

18. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Fehér Aisa, Szűcs Borka, Kazai András 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

1. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Bazsányi Hanna, Hornyik Dorka, Balla Bianka, László Levente 4.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

6. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Fehér Fédra, Baráth Adrián, Deli Dorka, Tóth Soma 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

8. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Sallai Enikő, Menyhárt Bence, Horváth Tibor 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita   

19. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gulyás Péter, Iván Emese, Szegedi Nándor, Gazda Zalán 5.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita    

41. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Csuhanics Luca, Török Emese, Iván Levente 8.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó

5. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Iván Emese, Polgár Zara, Sallai Enikő 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

9. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Csefó Levente, Horváth Tibor, Tarsoly Péter 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

18. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Fehér Aisa, Duszkó Blanka, Szűcs Borka, Németh Petra 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

9. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bánszki Luca, Bazsányi Hanna, Pálmai Lili, Makó Kincső 4.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

17. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Babik Zille, Fehér Fédra, Tóth Soma, Iván Bence 3.c

Felkészítő tanár: Sándorné Varga Andrea 

14. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Nagy Tamás, Németh Mór, Deli Dorka, Kapcsos Noémi 3.c

Felkészítő tanár: Sándorné Varga Andrea  

19. hely

Készítsd el weboldaladat ingyen!