2021/2022. tanév

Megyei POK angol nyelvi verseny

Szegedi Nándor 6.c

1. hely

Angol Műhely Kulturális Egyesület- angol nyelvű olvasási verseny

Szegedi Nándor 6.c

5. hely

Kéttannyelvű megyei angol nyelvű verseny

Molnár Pálma, Galán Kristóf, Jánosik Vencel Áron 1.c

1. hely

Kéttannyelvű megyei angol verseny

Veress Dóra 2.c, Kis Noel 2.c, Szkiba Réka 2.d

1. hely

Kéttannyelvű megyei angol nyelvű verseny

Audejaitis Bella Victoria, Gazda Miklós, Zsákai Zétény 3.c

3. hely

Kéttannyelvű megyei angol verseny

Iván Máté, Vass Máté, Kovács Bence Péter 4.c

6. hely

Kéttannyelvű megyei angol nyelvű verseny

Fehér Fédra, Lakatos Rézi, Szabolcsik Bálint 5.c

1. hely

Matekász online országos verseny

Iván Dávid 3.c

1. hely

Matekász online országos verseny 

Sándor Balázs 1.c

32. hely

Nyelvész online országos verseny

Gulyas Lilla 2.c

1. hely

Tudásbajnokáság

Kiss Milán 2.c

1. hely

Tudásbajnokáság

Bárdos Csenge 2.c

1. hely

Tudásbajnokáság

Zsákai Zétény Solt 3.c

1. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapat

Veress Dóra, Pusztai Hanna, Gulyás Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

2. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Pusztai Hanna 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

8. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gulyás Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

17. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Veress Dóra 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

21. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iván Csenge 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

22. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gál Boldizsár 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

24. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kis Noel 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

33. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Jánosik Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

39. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Sándor Bence 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

45. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gyenes Kira 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

72. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Stiber Jázmin 2.d

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

106. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Haluska Balázs 2.d

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

174. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Buha Balázs 2.d

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

194. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iván Dávid Áron 3.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea

11. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Csizmár Dominik Hunor 3.c

Felkészítő tanár: Tardi Andrea 

77. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Iván Bence 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

18. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Tóth Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

21. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kovács Bence Péter 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

58. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Rudolf Ákos 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

112. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Németh Mór 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

128. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Ákos 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

15. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kazai András 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

21. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Fehér Aisa 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

35. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Hornyik Dorka 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

62. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

László Levente 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

94. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gulyás Péter 6.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita

15. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Menyhárt Bence 6.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita

37. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Tibor 6.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita

41. hely

Ritmikus gimnasztika egyéni csapatverseny

Petrikovits Tessza 4.c

2. hely

Ritmikus gimnasztika egyéni összetett verseny

Petrikovits Tessza 4.c

4. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Abdull-Kareem Áron 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

5. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Vass Máté 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

29. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Iván Dávid 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

1. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Sefernyák Benjámin 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

35. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Jánosik Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

16. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Sándor Bence 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

17. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Gulyás Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

20. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Nagy Zselyke 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

47. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Sándor Balázs 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

1. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Jánosik Vencel Áron 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

3. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Kovács Péter 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

4. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Oláh Borbála 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

5. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Biki Emília 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

5. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Szabó Zsombor 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

5. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Varga Norbert 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

17. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Oscsenda Hella 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

19. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny 

Molnár Pálma 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

20. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Galán Kristóf 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

23. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Konderák Ákos 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

23. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Szepesi Máté 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

27. hely

MatekÁSZ - A fejlesztő matematikaverseny

Székely Borbála 1.A

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

29. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Kazai András 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna   

10. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Szűcs Borka 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna   

31. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Fehér Aisa 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna   

40. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Németh Petra 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna   

43. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Kovács Bence Péter 4.c 

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

10. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Tóth Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

23. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Baráth Adrián 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

37. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Abdull-Kareem Áron 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

67. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Novák Máté 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné  

13. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Iván Dávid 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

24. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Csizmár Dominik 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

34. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gazda Miklós 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

43. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gulyás Lilla 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

11. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Jánosik Júlia 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

17. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gyenes Kira 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

19. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Kis Noel 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

30. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Sándor Bence 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

36. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Gál Boldizsár 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

39. hely

Nemzetközi Kenguru matematikaverseny

Karcagi Lilien 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

41. hely

Észpörgető matematikaverseny

Veress Dóra 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

2. hely

Mátyás király Gömörben című mesemondó verseny

Menyhárt Bence 6.c  

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó  

3. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Balla Bianka, Szűcs Borka, Hornyik Dorka, Fehér Aisa 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

10. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Novák Kata, Molnár Zselyke, Novák Máté, Zsákai Zétény Solt 3.c


22. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Németh Mór, Iván Bence, Tóth Soma, Abdull-Kareem Áron 4.c


27. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Iván Emese, Szabó Hanna, Tarsoly Péter, Horváth Tibor 6.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó  

29. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Babik Zille, Kapcsos Noémi, Deli Dorka, Fehér Fédra  4.c


38. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Gulyás Péter, Sallai Enikő, Horváth Tibor, Menyhárt Bence  6.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita    

3. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Iván Dávid Áron, Novák Máté, Kovács Levente, Farkas Krisztián 3.c

Felkészítő tanár: Szabó Jánosné   

6. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Baráth Adrián, Iván Bence, Németh Mór, Vass Máté  4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné 

22. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Tóth Soma, Kovács Bence, Babik Zille, Abdull-Kareem Áron 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné 

22. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Horváth Ákos, Fehér Aisa, Kazai András Áron, Szűcs Borka Renáta 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

27. hely

Tudásbajnokáság

Iván Csenge 2.c

1. hely

Tudásbajnokáság

Gulyás Lilla 2.c

1. hely

Kosárlabdából egy harmadik, két negyedik és egy ötödik helyezést érték el a 2. és 3. osztályosok. 

Felkészítő tanár: Schmidtné Csoó Andrea

Képekért kattintson ide. 

Készítsd el weboldaladat ingyen!