2017/2018. tanév
Versenyeredményei, oklevelei

Országos rajzpályázat - Szerencsi Csokifesztivál óriásplakát tervező

Oravecz Réka 3.c 

Felkészítő tanár: Szojka Anita     

1. hely

Országos Tudásbajnokság

magyar irodalom - szövegértés

Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

5. hely 

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Dobos Hunor 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

1. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

1. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Sándor Kornél 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

2. hely

Városi Petőfi Szavalóverseny

Dobos Hunor 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

4. hely

Kis Nyelvész megyei döntő

a Bendegúz országos tanulmányi versenye

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

6. hely

Kis Nyelvész megyei döntő

a Bendegúz országos tanulmányi versenye

Sándor Kornél 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

14. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Anyanyelv

Földesi László 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

4. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Irodalom, szövegértés

Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

1. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Irodalom, szövegértés

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

4. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Irodalom, szövegértés

Dobos Hunor 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné    

5. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Irodalom, szövegértés

Koleszár Fanni 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

10. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Irodalom, szövegértés

Kiss Nóra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

12. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Környezetismeret

Hegedűs István András 3.c 

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

21. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Matematika

Hegedűs István András 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

34. hely

Tudásbajnokság - Országos levelező verseny

Matematika

Földesi László 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

40. hely

Avastetői Széchényi Angol verseny

Iván Levente 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné   

1. hely

Avastetői Széchényi Angol verseny

Hajdú Gábor 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

2. hely

POK Megyei angol verseny

Hajdú Gábor 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

5. hely

POK Megyei angol verseny

Iván Levente 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné  

8. hely

"Kommunikációs nap Komlóstetőn" 

Irodalom szövegértés

Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

2. hely

"Kommunikációs nap Komlóstetőn" 

Irodalom szövegértés

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

3. hely


Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

László Levente 1.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika

2. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Matematika

Iván Emese 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

13. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Matematika

Szakács Zétény 2.c 

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

20. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Matematika

Sallai Enikő 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

26. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Környezetismeret

Gazda Zalán 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

10. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Iván Emese 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

5. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Szakács Zétény 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

8. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Sallai Eszter 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

4. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Matiz Flóra 5.c 

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

5. hely 

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Iván Levente 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

7. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Petőfi Noémi 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

9. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Angol haladó

Sántha Zétény 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

7. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Angol haladó

Sántha Levente 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

8. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Anyanyelv

Tomesz Gergő 6.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó   

14. hely

Tudásbajnokság Megyei döntő Matematika

Tomesz Gergő 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

8. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Sándor Kornél 3.c 

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

14. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

6. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Szabó Hanna 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

10. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Sallai Enikő 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

14. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Horváth Tibor 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

3. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

László János 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika      

15. hely

Nyelvész verseny Megyei 2. forduló

Fehér Aisa 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika     

12. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Németh Petra Zsófia 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

31. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Makó Kincső 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika    

36. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

László János 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

20. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Lakatos Rézi Lolita 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

25. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Hornyik Dorka 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

35. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Fehér Aisa 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

18. hely

Nyelvész verseny Megyei 1. forduló

Csolák Lilla 1.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika

29. hely

A víz világnapjára készített rajz

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

1. hely

A víz világnapjára készített rajz

Oravecz Réka 3. c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné     

1. hely

A víz világnapjára készített makett 

Németh Bors 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné    

2. hely

A víz világnapjára készített makett 

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

1. hely

Arany János nyelvi verseny

Sallai Eszter 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

Országos 5. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Sándor Kornél 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

11. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Dobos Hunor 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

1. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

1. hely

Szilágyi Dezső Általános Iskola Angol városi tesztmegoldó verseny

Csorba Nikoletta 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

2. hely

Szilágyi Dezső Általános Iskola Angol városi tesztmegoldó verseny

Bánszki Máté 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

1. hely

Szilágyi Dezső Általános Iskola Angol városi tesztmegoldó verseny

Hajdú Gábor 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

1. hely

Szilágyi Dezső Általános Iskola Angol városi tesztmegoldó verseny

Iván Levente 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

1. hely

Városi angol versmondó verseny

Szakos Dávid 2.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita    

10. hely

Városi angol versmondó verseny

Menyhárt Bence 2.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita   

8. hely

Városi angol versmondó verseny

Ficsor Petra 3.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita  

6. hely

Városi angol versmondó verseny

Kiss Nóra 3.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

4. hely

Városi angol versmondó verseny

Treznai Tamás 3.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

8. hely

Városi angol versmondó verseny

Fehér Aisa 1.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita

4. hely

Városi angol versmondó verseny

Csolák Lilla 1.c 

 Felkészítő tanár: Szojka Anita

2. hely

Szent Patrik városi országismereti csapatverseny

Szakáczki Szilárd, Pongrácz Virág 7.c

Csorba Nikoletta, Bánszki Máté 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

5. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Szakács Zétény 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

Megyei 5. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Iván Emese 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

Megyei 15. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Sághy Aba Soma 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

Megyei 9. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Hajdu István 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

Megyei 8. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny

Tomesz Gergő 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

Megyei 7. hely

Rajzpályázat

Oravecz Réka 3. c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

3. hely

"Arany-tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Tolnay Kamilla 6.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó

3. hely

"Arany-tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

4. hely

Észpörgető matematika verseny

Novák Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

5. hely

Észpörgető matematika verseny

Szakács Zétény 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

2. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Sallai Enikő 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

9. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Gulyás Péter 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

11. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Horváth Tibor 2.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

14. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Ficsór Petra 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné 

15. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Hajdu István 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

13. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny (csapatverseny)

Sallai Enikő, Gulyás Péter, Horváth Tibor 2.c
Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

3. hely

Megyei Matematika Verseny

Hajdu István 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

5. hely

Karácsonyi szépírás verseny - Csöbör Katalin országgyűlési képviselő által szervezve

Horváth Tibor 2.c

Felkészítő tanár: Söllei-Bellus Rita

3. hely

Pattantyús Emlékverseny - Matematika

Novák Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

5. hely

Pattantyús Emlékverseny - Matematika

Németh Bors 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné 

9. hely

Pattantyús Emlékverseny - Matematika

Ragány Csaba Attila 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

11. hely

Pattantyús Emlékverseny - Matematika

Sípos Dávid 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

12. hely

Pattantyús Emlékverseny - Matematika

Tomesz Gergő 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

10. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

7. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Iván Levente 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

18. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Kerekes Boglárka 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné  

27. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Hajdu Gábor 6.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

12. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Tomesz Gergő 6.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné   

22. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Tolnay Kamilla 6.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné    

24. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Pongrácz Virág 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

51. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Szakáczki Szilárd 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

51. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Bánszki Máté 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

18. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Csorba Nikoletta 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

42. hely

Langwest Országos Angol Nyelvi verseny

Ruszó Eszter 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

57. hely

Megyei Angol Csapatverseny a Kazinczy Ferenc Iskolában

Fehér Aisa 1.c, Pálmai Lili 1.c, Horváth Tibor 2.c, Gulyás Péter 2.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett, Szojka Anita, Fidrus Bertalanné

2. hely

Megyei Angol Csapatverseny a Kazinczy Ferenc Iskolában

Kirinó Bercel 3.c, Németh Bors 3.c, Novák Zétény 3.c, Ragány Csaba 3.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

10. hely

Megyei Angol Csapatverseny a Kazinczy Ferenc Iskolában

Varga Eszter 7.c, Szakáczki Szilárd 7.c, Bánszki Máté 8.c, Ruszó Eszter 8.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné, Varga-Juhász Bernadett

10. hely

Megyei Angol Nyelvű Szavaló Verseny 

Csorba Nikoletta 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

3. hely

Megyei Angol Nyelvű Szavaló Verseny 

Bánszki Máté 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

4. hely

Regionális Két Tanítási Nyelvű Angol Tanulmányi Verseny (megyei csapatverseny)

Gulyás Péter, Szakács Zétény, Horváth Tibor 2.c

Felkészítő tanárok: Szojka Anita

                                Varga-Juhász Bernadett

2. hely

Városi angol nyelvű szavalóverseny (egyéni)

Csorba Nikoletta 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

1. hely

Városi angol nyelvű szavalóverseny (egyéni)

Folyami Fanni 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné  

1. hely

Városi angol nyelvű szavalóverseny (egyéni)

Kerekes Boglárka 5.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné 

3. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Nyelvtanokosok: Sándor Kornél, Dobos Hunor, Ragány Csaba Attila, Földesi László 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

14. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Trükkösnégyes: Koleszár Fanni, Csoma Balázs Roland, Hegedűs István András,  Sípos Dávid 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

29. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Minizsenik: Ficsór Petra, Oravecz Réka, Kiss Nóra, Urbán Blanka 3.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

12. hely

Floorball Városi Diákolimpia IV. korcsoportos fiú csapat (városi)

Bencze Bálint 7.c, Bánszki Máté 8.c, Kriston Bence 7.c, Karádi Kristóf 7.c, Vaskó Bence 7.c, Héczei Balázs 7.c, Farkas Donát 7.c, Molnár Balázs 7.c, Pálinkás Ákos 7.c, Szakáczki Szilárd 7.c, Kucskár Gábor 7.c

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

10. hely

Floorball Városi Diákolimpia IV. korcsoportos leány csapat (városi)

Varga Eszter 7.c, Csorba Nikoletta 8.c, Simon Flóra 7.c, Juhász Eszter 8.c, Gazda Dorina 8.c, Krieger Zenta 7.c

Felkészítő tanár: Kiss Szabolcsné

4. helyezés

Bolyai Matematika Csapatverseny (Megyei)

Négy Agymenő: Sándor Kornél, Poduszló Zalán, Sághy Aba Soma, Novák Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

30. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny (Megyei)

Okoska bagolykák: Ficsór Petra, Kiss Nóra, Urbán Blanka, Koleszár Fanni 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

22. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny (Megyei)

Okos Négyes: Dobos Hunor, Kerekes Botond, Földesi László, Csoma Balázs Roland 3.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

14. hely