2018/2019. tanév
Versenyeredményei, oklevelei

Mátyás király emlékverseny - országos csapatverseny

Dobos Hunor, Poduszló Zalán, Káli-Nagy Samu, Sándor Kornél

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

25. hely

Megyei Matematikaverseny

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

7. hely

Pattantyús emlékverseny - matematika

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

3. hely

Christmas Party angol kéttannyelvű verseny

Iván Emese, Gulyás Péter, Urbán Blanka, Sándor Kornél

3.-4. osztály

3. hely

Christmas Party angol kéttannyelvű verseny

Fehér Fédra, Semsey Bence, László János, Szűcs Borka 

1.-2. osztály

4. hely

Vadász Dénes Informatikai Verseny

Hajdu István, Iván Levente, Kamecz Martin 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

2. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Dobos Hunor, Ficsór Petra , Földesi László, Poduszló Zalán 4.c
Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

8. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Horváth Tibor, Iván Emese, Szabó Hanna, Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

4. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gulyás Péter, Polgár Zara, Sallai Enikő, Szegedi Nándor 3.c
Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

6. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Csefó Levente, Lévai Máté, Tardi Panni, Tarsoly Péter 3.c
Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

31. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Gulyás Péter, Horváth Tibor, Menyhárt Bence, Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

5. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Gazda Zalán, Iván Emese, Sallai Enikő, Szabó Hanna 3.c
Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

7. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Koleszár Fanni, Németh Bors, Sipos Dávid, Földesi László 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

18.hely

Bolyai matematika csapatverseny

Novák Zétény, Poduszló Zalán, Kerekes Botond, 

Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

40.hely

Bolyai matematika csapatverseny

Ragány Csaba, Csoma Balázs, Szegő Bence, Nagy-Váradi Loránd 4.c
Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

48.hely