2018/2019. tanév
Versenyeredményei, oklevelei

Tudásbajnokság országos forduló - angol kezdő

Urbán Blanka 4.c

Felkészítő tanár: Varga - Juhász Bernadett

1. hely

Bringázz ki a tanévből a DECATHLONNAL!

Novák Zétény, Németh Bors, Sipos Dávid, Dobos Hunor, Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné    

1. hely

Országos tavaszi olvasóverseny

Babik Zille, Fehér Fédra 1.c

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

3. hely

Időutazó országos történelem levelező verseny - országos

Fige Marcell 6.c

Felkészítő tanár: Hegymegi - Kiss Gábor

19. hely

Aranyecset - városi rajzpályázat

Oravecz Réka 4.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita  

3. hely

Tudásbajnokság - matematika

Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

Ezüst fokozat

Tudásbajnokság - matematika

Sipos Dávid 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

Bronz fokozat

Tudásbajnokság - magyar nyelv

Földesi László 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

Arany fokozat

Tudásbajnokság - magyar nyelv

Nagy-Váradi Loránd 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné    

Arany fokozat

Tudásbajnokság - magyar nyelv

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

Ezüst fokozat

Tudásbajnokság - magyar irodalom, szövegértés

Dobos Hunor 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

Arany fokozat

Tudásbajnokság - magyar irodalom, szövegértés

Oravecz Réka 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

Ezüst fokozat

Tudásbajnokság - magyar irodalom, szövegértés

Kiss Nóra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

Ezüst fokozat

Tudásbajnokság - angol kezdő

Urbán Blanka 4.c

Felkészítő tanár: Varga - Juhász Bernadett

Arany fokozat

Tudásbajnokság - angol kezdő

Koleszár Fanni 4.c

Felkészítő tanár: Varga - Juhász Bernadett

Ezüst fokozat

Tudásbajnokság megyei forduló - angol kezdő

Urbán Blanka 4.c

Felkészítő tanár: Varga - Juhász Bernadett

1. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - angol kezdő

Koleszár Fanni 4.c

Felkészítő tanár: Varga - Juhász Bernadett

6. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar irodalom, szövegértés

Kiss Nóra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

2. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar irodalom, szövegértés

Oravecz Réka 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

5. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar irodalom, szövegértés

Dobos Hunor 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

6. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Földesi László 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

3. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné   

5. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

24. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Sipos Dávid 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

25. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - irodalom, szövegértés

Sallai Enikő 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita   

2. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Szabó Hanna 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

6. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Horváth Tibor 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

9. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Iván Emese 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

13. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

17. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Sallai Enikő 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

3. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Szabó Hanna 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

22. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Horváth Tibor 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

25. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

1. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Szűcs Borka 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

2. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Duszkó Blanka 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

5. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Lakatos Rézi 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

8. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Makó Kincső 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

11. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

László Levente 2.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

13. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Bazsányi Hanna 2.c 

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

17. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - magyar nyelv

Németh Petra 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

20. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Németh Petra 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

7. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

10. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Horváth Ákos 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

12. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

Bazsányi Hanna 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

30. hely

Tudásbajnokság megyei forduló - matematika

László Levente 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

34. hely

Angol nyelvű városi versmondó verseny

Flynn Chase Nicholas 1. c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

1. hely

Angol nyelvű városi versmondó verseny

Nagy Tamás 1. c 

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

4. hely

Angol nyelvű városi versmondó verseny

Menyhárt Bence 3. c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

4. hely

Angol nyelvű városi versmondó verseny

Babik Zille 1. c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

6. hely

Angol nyelvű városi versmondó verseny

Héczei Anna

Felkészítő tanár: Szojka Anita  

9. hely

Magyar Hidrológiai Társaság által meghirdetett Víz Világnapi pályázat (rajz)

Oravecz Réka 4. c

Felkészítő tanár: Szojka Anita

3. hely

Magyar Hidrológiai Társaság által meghirdetett Víz Világnapi pályázat (vers)

Bazsányi Hanna 2.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

Különdíj

Magyar Hidrológiai Társaság által meghirdetett Víz Világnapi pályázat (makett)

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita 

Különdíj

Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvű csapatverseny

Gulyás Péter, Horváth Tibor, Szegedi Nándor 3.c

2. hely

Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvű csapatverseny

Menyhárt Bence, Sallai Enikő, Szakács Zétény 3.c

12. hely

Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola által szervezett megyei angol nyelvű csapatverseny

Deli Dorka, Abdull-Kareem Áron, Semsey Bence 1.c

4. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Horváth Ákos 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

17. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Bazsányi Hanna 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

18. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

László Levente 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

21. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

23. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Szűcs Borka 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

26. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Balla Bianka 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

34. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Kazai András 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

53. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Gulyás Péter 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

17. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Szabó Hanna 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

21. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

23. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Sallai Enikő 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

25. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Gazda Zalán 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

33. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Menyhárt Bence 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

40. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Iván Emese 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

41. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Horváth Tibor 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

58. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Polgár Zara 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

62. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Szegedi Nándor 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

89. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Kovács Valter 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

98. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Földesi László 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

14. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

20. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Novák Zétény 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

25. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Koleszár Fanni 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

86. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

19. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Csuhanics Luca 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

61. hely

Nemzetközi Kenguru Matematika Verseny (megyei)

Kamecz Martin 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna  

66. hely

Regionális szövegértő csapatverseny a Micimackó című könyv feladataiból (megyei)

Ficsór Petra, Kiss Nóra, Urbán Blanka 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

4. hely

Regionális szövegértő csapatverseny a Micimackó című könyv feladataiból (megyei)

Dobos Hunor, Kirinó Bercel. Szegő Bence 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

6. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny (országos)

Dobos Hunor 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

1. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

(országos)

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

4. hely

Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

(országos)

Kiss Nóra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

4. hely

Kis Nyelvész Országos verseny (megyei)

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

9. hely

Házi verseny: Himnusz -versmondás

Kiss Nóra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

1. hely

Házi verseny: Himnusz -versmondás

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

2. hely

Népmese napján - olvasási verseny

Kiss Nóra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

1. hely

Népmese napján - olvasási verseny

Ficsór Petra 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné

2. hely

Népmese napján - olvasási verseny

Kolersár Fanni 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

3. hely

Mátyás Országos Emlékverseny (országos)

Dobos Hunor, Poduszló Zalán, Sándor Kornél, Káli - Nagy Samu 4.c

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

25. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei II. forduló

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika

7. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei I. forduló

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

13. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei I. forduló

Kazai András 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

35. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei I. forduló

László János 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

46. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei I. forduló

Duszkó Blanka 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

47. hely

Nyelvész Bendegúz Megyei I. forduló

Makó Kincső 2.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika 

78. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Urbán Blanka 4.c

1. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Gulyás Péter 3.c

3. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Szegedi Nándor 3.c

13. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Hajdu Gábor 7.c

23. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Kákóczki Kornél 7.c

30. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Iván Levente 6.c

14. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Kerekes Boglárka 6.c

14. hely

Langwest országos tehetségkutató verseny

Sallai Eszter 6.c

36. hely

"ARANY-tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Gonzalez Vazquez Emma 8.c

3. hely

"ARANY-tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Sallai Eszter 6.c

2. hely

"ARANY-tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Sallai Enikő 3.c

3. hely

Hazafias verseny vers kategória

Gulyás Péter 3.c

1. hely

Hazafias verseny vers kategória

Menyhárt Bence 3.c

3. hely

Hazafias verseny ének kategória 

Szegedi Nándor 3.c

3. hely

Észpörgető városi matekverseny

Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

2. hely

Észpörgető városi matekverseny

Kazai András 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné 

3. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

8. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Ragány Csaba Attila 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

43. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Sallai Enikő 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

3. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Tibor 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

7. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Menyhárt Bence 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné     

8. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné    

36. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Gulyás Péter 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

62. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

László Levente 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné 

13. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Kazai András 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné 

33. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Fehér Aisa 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

49. hely

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Horváth Ákos 2.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

64. hely

Mátyás király emlékverseny - országos csapatverseny

Dobos Hunor, Poduszló Zalán, Káli-Nagy Samu, Sándor Kornél

Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné  

25. hely

Megyei Matematikaverseny

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

7. hely

Pattantyús emlékverseny - matematika

Hajdu István 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

3. hely

Pattantyús emlékverseny - matematika

Ragány Csaba Attila 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

7. hely

Pattantyús emlékverseny - matematika

Novák Zétény 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

14. hely

Pattantyús emlékverseny - matematika

Németh Bors 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

16. hely

Christmas Party angol kéttannyelvű verseny

Iván Emese, Gulyás Péter, Urbán Blanka, Sándor Kornél

3.-4. osztály

3. hely

Christmas Party angol kéttannyelvű verseny

Fehér Fédra, Semsey Bence, László János, Szűcs Borka 

1.-2. osztály

4. hely

Vadász Dénes Informatikai Verseny

Hajdu István, Iván Levente, Kamecz Martin 6.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

2. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Dobos Hunor, Ficsór Petra , Földesi László, Poduszló Zalán 4.c
Felkészítő tanár: Szabadfalvi Lászlóné 

8. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Horváth Tibor, Iván Emese, Szabó Hanna, Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

4. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Gulyás Péter, Polgár Zara, Sallai Enikő, Szegedi Nándor 3.c
Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

6. hely

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

Csefó Levente, Lévai Máté, Tardi Panni, Tarsoly Péter 3.c
Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

31. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Gulyás Péter, Horváth Tibor, Menyhárt Bence, Szakács Zétény 3.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

5. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Gazda Zalán, Iván Emese, Sallai Enikő, Szabó Hanna 3.c
Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

7. hely

Bolyai matematika csapatverseny

Koleszár Fanni, Németh Bors, Sipos Dávid, Földesi László 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

18.hely

Bolyai matematika csapatverseny

Novák Zétény, Poduszló Zalán, Kerekes Botond, 

Sághy Aba Soma 4.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

40.hely

Bolyai matematika csapatverseny

Ragány Csaba, Csoma Balázs, Szegő Bence, Nagy-Váradi Loránd 4.c
Felkészítő tanár: Dohányos Béláné

48.hely