2019/2020. tanév

Versenyeredményei, oklevelei

nyelvÉSZ -Anyanyelvi tanulmányi verseny
MEGYEI FORDULÓBA JUTOTT

Horváth Tibor
Menyhárt Bence
Tarsoly Péter 

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita   

Nyelvész megyei fordulója jutott

Diszkó Blanka, Szűcs Borka, Kazán András

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny

Kerekes Boglárka 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

7. hely

Móra tollával - megyei helyesírási verseny

Sallai Enikő 4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita    

3. hely

Móra tollával - megyei helyesírási verseny

Horváth Tibor 4.c 

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita    

7. hely

"ARANY tollal, költőszóval" városi helyesírási verseny

Szabó Hanna 4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita    

7. hely

Böngész 4 fordulós matematika egyéni verseny

Abdull-Kaeem Áron 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

18. hely

Böngész 4 fordulós matematika egyéni verseny

Kovács Bence Péter 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

38. hely

Böngész 4 fordulós matematika egyéni verseny

Németh Mór  2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

112. hely

Böngész 4 fordulós matematika egyéni verseny

Nagy Tamás 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

155. hely

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Gulyás Péter 4.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

2. hely

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Szegedi Nándor 4.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

5. hely 

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Urbán Blanka 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

4. hely

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Kerekes Boglárka 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

10. hely

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Iván Levente 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

28. hely

Langwest Országos Tehetségkutató Tanulmányi Verseny - középdöntő

Matta Zsófia 7.c

Felkészítő tanár: Gajdos Ilona  

59. hely

Móra tollával - megyei helyesírási verseny

Sallai Enikő 4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

3. hely

Angol-magyar két tanítási nyelvű iskolák angol nyelvi versenye

Miskolci POK által szervezett megyei 

Urbán Blanka 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

1. hely

Angol-magyar két tanítási nyelvű iskolák angol nyelvi versenye

Miskolci POK által szervezett megyei 

Treznai Tamás 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

3. hely

Angol-magyar két tanítási nyelvű iskolák angol nyelvi versenye

Miskolci POK által szervezett megyei 

Ficsór Petra 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

8-9. hely

Angol-magyar két tanítási nyelvű iskolák angol nyelvi versenye

Miskolci POK által szervezett megyei 

Hajdu Gábor 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

4. hely

Angol-magyar két tanítási nyelvű iskolák angol nyelvi versenye

Miskolci POK által szervezett megyei 

Sallai Eszter 7.c

Felkészítő tanár: Gajdos Ilona 

10. hely

Breki kid's városi terematlétika verseny

csapattagok: Boda Elizabet 3.c, Babik Zille 2.c, Fehér Bianka, Horváth Csenge 1.c, Németh Mór, Iván Bence 2.c, Csizmár Dominik, Kovács Levente 1.c

Felkészítő tanár: Simonné Zemlényi Emőke

7. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Tóth Soma 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné 

92. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Iván Bence 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné  

129. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Babik Zille 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné   

151. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Abdull-Kareem Áron 2.c

Felkészítő tanár: Dohányos Béláné    

163. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Horváth Ákos 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné  

13. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Fehér Aisa 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné   

80. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

László Levente 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné    

81. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Kazai András 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné     

197. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Gulyás Péter 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

11. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Menyhárt Bence 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

12. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Szabó Hanna 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

21. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Sallai Enikő 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

28. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Szakács Zétény 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

39. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Horváth Tibor 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné  

47. hely


Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Iván Emese 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné   

51. hely

Zrínyi Ilona Megyei Matematika verseny

Novák Zétény 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

45. hely

Időutazó országos történelemverseny

Dobos Hunor 5.c

Felkészítő tanár: Hegymegi Kiss Gábor

4. hely

Időutazó országos történelemverseny

Fige Marcell 7.c

Felkészítő tanár: Hegymegi Kiss Gábor 

18. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Treznai Tamás 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

1. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Csoma Balázs 5.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett 

6. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Csuhanics Luca 7.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

6. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Kerekes Boglárka

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

6. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Hajdu Gábor 8.c

Felkészítő tanár: Varga-Juhász Bernadett

2. hely

Angol tesztmegoldó verseny

Bodnár Kristóf 8.c

Felkészítő tanár: Balajti Ágnes

7. hely

Arany J. helyesírás verseny

Ficsór Petra 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

4. hely

Arany J. helyesírás verseny

Matta Zsófia 7.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

6. hely

Országos Hon- és népismereti verseny

Kiss Nóra 5.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

1. hely

Országos Hon- és népismereti verseny

Dobos Hunor 5.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

4. hely

Országos Hon- és népismereti verseny

Ficsór Petra 5.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

4. hely

Országos Hon- és népismereti verseny

Nemes Júlia 5.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

5. hely

Szépíróverseny

Fehér Fédra 2.c

Felkészítő tanár: Zemlényi Emőke 

2. hely

Megyei szavalóverseny

Fehér Aisa 3.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika

3. hely

Christmas Party városi angol csapatverseny

Audejaitis Bella Viktória, Somorjai Dominik, Abdull-Kareem Áron, Semsey Bence

Felkészítő pedagógusok: Tardi Andrea, Szojka Anita 

5. hely

 Party városi angol csapatverseny

Fehér Aisa, László Levente, Szegedi Nándor, Gulyás Péter

Felkészítő pedagógusok: Fidrus Bertalanné, Varga-Juhász Bernadett, Szojka Anita

4. hely

Megyei angol kéttanítási nyelvű csapatverseny

Gulyás Péter, Szakács Zétény, Szegedi Nándor 4.c

Felkészítő tanár:Varga-Juhász Bernadett

2. hely

Megyei angol kéttanítási nyelvű csapatverseny

Abdull-Kareem Áron, Babik Zille, Fehér Fédra 2.c

Felkészítő tanár: Szojka Anita

4. hely

Megyei angol kéttanítási nyelvű csapatverseny

Nagy Tamás, Semsey Bence, Tóth Soma 2.c

Felkészítő tanár: Fidrus Bertalanné

7. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Fehér Aisa, Horváth Ákos, Kazai András, Szűcs Borka 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné

5. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Bazsányi Hanna, Hornyik Dorka, Lakatos Rézi, László Levente 3.c

Felkészítő tanár: Fehér Ernőné 

8. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Iván Emese, Sallai Enikő, Szabó Hanna, Gazda Zalán 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné

4. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szakács Zétény, Horváth Tibor, Gulyás Péter, Menyhárt Bence 4.c

Felkészítő tanár: Rák Lászlóné 

14. hley

Bolyai Matematika Csapatverseny

Ragány Csaba, Földesi László, Németh Bors, Dobos Hunor 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna

29. hely

Bolyai Matematika Csapatverseny

Poduszló Zalán, Kerekes Botond, Novák Zétény, Káli-Nagy Samu 5.c

Felkészítő tanár: Gazdik Marianna 

34. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Fehér Aisa, Duszkó Blanka, Szűcs Borka, Kazai András 3.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika  

13. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Bánszki Luca, Bazsányi Hanna, Lakatos Rézi, Makó Kincső 3.c

Felkészítő tanár: Pálné Boldizsár Erika   

19. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gazda Zalán, Iván Emese, Polgár Zara, Tardi Panni 4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita 

3. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Gulyás Péter, Horváth Tibor, Menyhárt Bence, Molnár Levente  4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita  

6. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Sallai Enikő, Szabó Hanna, Szakács Zétény, Szegedi Nándor 4.c

Felkészítő tanár: Sölleiné Bellus Rita   

14. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Dobos Hunor, Földesi László, Poduszló Zalán, Németh Bors 5.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó

5. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Urbán Blanka, Ficsór Petra, Nemes Julcsi, Béke Kata 5.c 

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

17. hely

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Iván Levente, Sallai Eszter, Kerekes Boglárka, Csuhanics Luca 7.c

Felkészítő tanár: Galánné Kurusta Ildikó 

2. hely

Készítsd el weboldaladat ingyen!